Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-18D860C
ELF-18D860C
ELF-18D860C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-18D860C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-18D860C
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-18D860C Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23472 pcs Data papier V Series
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 1.417" L x 1.004" W (36.00mm x 25.50mm)