Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-18N010A
ELF-18N010A
ELF-18N010A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-18N010A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-18N010A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5566 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-18N010A Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5566 pcs Data papier N Series, Type 15-21N
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm)