Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELL-4LG470MA
ELL-4LG470MA
ELL-4LG470MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELL-4LG470MA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELL-4LG470MA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 47UH 410MA 920 MOHM
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELL-4LG470MA Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 47UH 410MA 920 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 300593 pcs Data papier ELL-4FG, GG, LG Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) afscherming Shielded