Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELL-4LM220M
ELL-4LM220M
ELL-4LM220M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELL-4LM220M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELL-4LM220M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 22UH 430MA 380 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ELL-4LM220M Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 22UH 430MA 380 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5458 pcs Data papier ELL4xM Choke Coils
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) afscherming Shielded