Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > MAZS1600ML
MAZS1600ML
MAZS1600ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAZS1600ML met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAZS1600ML
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 16V 150MW SSMINI2
Product parameter
Onderdeel nummer MAZS1600ML Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 16V 150MW SSMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5700 pcs Data papier MAZSzzz(L,M,H) Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±3%
Leverancier Device Pakket SSMini2-F1 Serie -
Vermogen - Max 150mW Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos SC-79, SOD-523 Andere namen MAZS1600MLDKR
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Impedantie (Max) (ZZT) 50 Ohms gedetailleerde beschrijving Zener Diode 16V 150mW ±3% Surface Mount SSMini2-F1
Current - Reverse Lekkage @ Vr 50nA @ 12V Base Part Number MAZS16