Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > MAZS2200ML
MAZS2200ML
MAZS2200ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAZS2200ML met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAZS2200ML
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 22V 150MW SSMINI2
Product parameter
Onderdeel nummer MAZS2200ML Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 22V 150MW SSMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4743 pcs Data papier MAZSzzz(L,M,H) Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±3%
Leverancier Device Pakket SSMini2-F1 Serie -
Vermogen - Max 150mW Packaging Cut Tape (CT)