Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R05P12D/R8
R05P12D/R8
R05P12D/R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R05P12D/R8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R05P12D/R8
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Product parameter
Onderdeel nummer R05P12D/R8 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5148 pcs Data papier RxxPxx/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 8kV
Voltage - Input (Min) 4.5V Voltage - Input (Max) 5.5V
Type Isolated Module Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxPxx/R Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tube Verpakking / doos 7-SIP Module, 5 Leads
Andere namen 19900581 Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 82% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 4.5V - 5.5V Input
Current - Output (Max) 41mA, 41mA toepassingen ITE (Commercial), Medical