Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R05P12S/R8
R05P12S/R8
R05P12S/R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R05P12S/R8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R05P12S/R8
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R05P12S/R8 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5402 pcs Data papier RxxPxx/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 8kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 5.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm) Serie ECONOLINE RxxPxx/R
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tube
Verpakking / doos 7-SIP Module, 4 Leads Andere namen 19900432
R05P12S/R8-ND
R05P12SR8
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - doeltreffendheid 82%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input Current - Output (Max) 84mA