Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > REC6-0505SRW/R10/C/X1
REC6-0505SRW/R10/C/X1
REC6-0505SRW/R10/C/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop REC6-0505SRW/R10/C/X1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer REC6-0505SRW/R10/C/X1
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 6W
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer REC6-0505SRW/R10/C/X1 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1825 pcs Data papier REC6/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 10kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 9V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie ECONOLINE REC6/R
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 9 Leads Andere namen 11000946
REC60505SRW/R10/C/X1
Temperatuur -40°C ~ 75°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP, UVLO doeltreffendheid 77%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 4.5V - 9V Input Current - Output (Max) 1A