REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop REC6-0509DRW/R10/A/CTRL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-9V 6W
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer REC6-0509DRW/R10/A/CTRL Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-9V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1991 pcs Data papier REC6/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -9V Voltage - Output 1 9V
Voltage - Isolatie 10kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 9V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie ECONOLINE REC6/R
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Andere namen 11000360
REC60509DRW/R10/A/CTRL
Temperatuur -40°C ~ 75°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, SCP doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 278mA, 278mA 4.5V - 9V Input Current - Output (Max) 278mA, 278mA