Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP15-2412SOF-R
RP15-2412SOF-R
RP15-2412SOF-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP15-2412SOF-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP15-2412SOF-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 15W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RP15-2412SOF-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4745 pcs Data papier RP15-OF Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 2.25kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module