RP15-2412SOFW-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP15-2412SOFW-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | RP15-2412SOFW-R |
|---|---|
| Fabrikant | RECOM Power |
| Beschrijving | DC DC CONVERTER 12V 15W |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | RP15-2412SOFW-R | Fabrikant | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DC DC CONVERTER 12V 15W | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4513 pcs | Data papier | RP15-OFW Series Datasheet |
| Categorie | Power Supplies - Board Mount | Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - | Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolatie | 2.25kV | Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Input (Max) | 36V | Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm) | Serie | POWERLINE RP15-SOFW |
| Vermogen (Watt) | 15W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 6-SMD Module, 4 Leads | Andere namen | 30900026 RP152412SOFWR |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Kenmerken | OCP, OVP, SCP, UVLO |
| doeltreffendheid | 86% | gedetailleerde beschrijving | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 9V - 36V Input |
| Current - Output (Max) | 1.3A | toepassingen | ITE (Commercial) |