100YXG220MEFCG412.5X30
100YXG220MEFCG412.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100YXG220MEFCG412.5X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100YXG220MEFCG412.5X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100YXG220MEFCG412.5X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 99715 pcs Data papier Lead Forming CodesYXG Series
Categorie condensatoren Tolerantie 220µF
Surface Mount Land Size 0.197" (5.00mm) Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Serie YXG RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Ripple Current Polar
Polarisatie Radial, Can Pitch - Connector 100V
Verpakking / doos - Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal condensatoren 452.5mA @ 120Hz montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 100YXG220MEFCG412.5X30 Lifetime @ Temp. -
Impedantie 100 mOhm Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving 220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL toepassingen 6000 Hrs @ 105°C