100YXG27MEFCTA8X11.5
100YXG27MEFCTA8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100YXG27MEFCTA8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100YXG27MEFCTA8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100YXG27MEFCTA8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 523978 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie YXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 97.44mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 232mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 630 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Capaciteit 27µF