Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 100YXJ47MTA8X16
100YXJ47MTA8X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100YXJ47MTA8X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100YXJ47MTA8X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100YXJ47MTA8X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 403193 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie YXJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 321.75mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 250 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 47µF toepassingen General Purpose