Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 100YXM1MEFC5X11
100YXM1MEFC5X11
100YXM1MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100YXM1MEFC5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100YXM1MEFC5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100YXM1MEFC5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1061763 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXM Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie YXM
Rimpelstroom @ Lage frequentie 16.8mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 40mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1µF toepassingen General Purpose