Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10MS7330MEFCT78X7
10MS7330MEFCT78X7
10MS7330MEFCT78X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10MS7330MEFCT78X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10MS7330MEFCT78X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10MS7330MEFCT78X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 714168 pcs Data papier MS7 SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie MS7
Rimpelstroom @ Lage frequentie 210mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 252mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose