Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10MS733MEFCTZ4X7
10MS733MEFCTZ4X7
10MS733MEFCTZ4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10MS733MEFCTZ4X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10MS733MEFCTZ4X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10MS733MEFCTZ4X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1524647 pcs Data papier MS7 SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MS7
Rimpelstroom @ Lage frequentie 46mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 33µF