Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZLG1000MEFC10X16
10ZLG1000MEFC10X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZLG1000MEFC10X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZLG1000MEFC10X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZLG1000MEFC10X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 270279 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZLG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.092A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.82A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 20 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1000µF