Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZL56MEFC5X7
10ZL56MEFC5X7
10ZL56MEFC5X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZL56MEFC5X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZL56MEFC5X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZL56MEFC5X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1184503 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 84mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 210mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 440 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 56µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 56µF