Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZLK680MT810X12.5
10ZLK680MT810X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZLK680MT810X12.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZLK680MT810X12.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZLK680MT810X12.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 282594 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLK Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZLK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 657mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.19A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 53 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Capaciteit 680µF