Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZLQ1200MEFC8X16
10ZLQ1200MEFC8X16
10ZLQ1200MEFC8X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZLQ1200MEFC8X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZLQ1200MEFC8X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZLQ1200MEFC8X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 10V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 439054 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLQ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLQ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 834mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.39A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-3614 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 38 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1200µF toepassingen General Purpose