Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZLS1500MEFC8X20
10ZLS1500MEFC8X20
10ZLS1500MEFC8X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZLS1500MEFC8X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZLS1500MEFC8X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZLS1500MEFC8X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 347676 pcs Data papier ZLS SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 846mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.41A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2562 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 33 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1500µF toepassingen General Purpose