10ZLS3900MEFC12.5X25
10ZLS3900MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZLS3900MEFC12.5X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZLS3900MEFC12.5X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZLS3900MEFC12.5X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 179050 pcs Data papier ZLS SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie ZLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.03A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.9A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2567 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 15 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 3900µF toepassingen General Purpose