Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZT1000MT810X20
10ZT1000MT810X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZT1000MT810X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZT1000MT810X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZT1000MT810X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 161713 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 750mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.5A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 30 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C Capaciteit 1000µF