Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16ML39MEFC5X7
16ML39MEFC5X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16ML39MEFC5X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16ML39MEFC5X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16ML39MEFC5X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1094754 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 65mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 97.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 39µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 39µF