Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16ML470MEFCT810X9
16ML470MEFCT810X9
16ML470MEFCT810X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16ML470MEFCT810X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16ML470MEFCT810X9
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16ML470MEFCT810X9 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 403448 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 460mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 470µF