Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16MS56R8MEFC4X5
16MS56R8MEFC4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MS56R8MEFC4X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MS56R8MEFC4X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 6.8UF 20% 16V THRUHOLE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1305447 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16MS56R8MEFC4X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 6.8UF 20% 16V THRUHOLE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1305447 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMS5 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MS5
Rimpelstroom @ Lage frequentie 13mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 19.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-4112 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm)
Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 6.8µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 6.8µF