Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16MS710MEFC4X7
16MS710MEFC4X7
16MS710MEFC4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MS710MEFC4X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MS710MEFC4X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16MS710MEFC4X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1312787 pcs Data papier Lead Forming CodesMS7 Series
Categorie condensatoren Tolerantie 10µF
Surface Mount Land Size 0.059" (1.50mm) Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Serie MS7 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Ripple Current Polar
Polarisatie Radial, Can Pitch - Connector 16V
Verpakking / doos - Andere namen 1189-2185
16MS710MEFC4X7-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal condensatoren 28mA
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer 16MS710MEFC4X7
Lifetime @ Temp. - Impedantie -
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Uitgebreide beschrijving 10µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
toepassingen 1000 Hrs @ 85°C