Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16YXM100MEFC6.3X11
16YXM100MEFC6.3X11
16YXM100MEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16YXM100MEFC6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16YXM100MEFC6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16YXM100MEFC6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 813994 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXM Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie YXM
Rimpelstroom @ Lage frequentie 147mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 210mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2196
16YXM100MEFC6.3X11-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Capaciteit 100µF