16YXM220MEFCT78X11.5
16YXM220MEFCT78X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16YXM220MEFCT78X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16YXM220MEFCT78X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16YXM220MEFCT78X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 456065 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXM Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie YXM
Rimpelstroom @ Lage frequentie 231mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 330mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 220µF toepassingen General Purpose