Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25YK470M10X12.5
25YK470M10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25YK470M10X12.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25YK470M10X12.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25YK470M10X12.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 369091 pcs Data papier YK SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie YK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 550mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 660mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose