Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25YK470MEFC10X12.5
25YK470MEFC10X12.5
25YK470MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25YK470MEFC10X12.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25YK470MEFC10X12.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 25YK470MEFC10X12.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4994 pcs Data papier YK SeriesLead Forming Codes
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie YK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 550mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 660mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 470µF