Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25YXF47MEFCTA5X11
25YXF47MEFCTA5X11
25YXF47MEFCTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25YXF47MEFCTA5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25YXF47MEFCTA5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25YXF47MEFCTA5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1965844 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXF Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie YXF
Rimpelstroom @ Lage frequentie 105mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 150mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-4165-3
25YXF47MEFCTA5X11-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 900 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 47µF toepassingen General Purpose