Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25YXF68MEFC6.3X11
25YXF68MEFC6.3X11
25YXF68MEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25YXF68MEFC6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25YXF68MEFC6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25YXF68MEFC6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 924057 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXF Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie YXF
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 68µF