25ZLS2200MEFC12.5X30
25ZLS2200MEFC12.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25ZLS2200MEFC12.5X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25ZLS2200MEFC12.5X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 25ZLS2200MEFC12.5X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 124410 pcs Data papier ZLS SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie ZLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.415A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.45A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2592 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 13 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 2200µF toepassingen General Purpose