Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25ZLS390MEFC8X16
25ZLS390MEFC8X16
25ZLS390MEFC8X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25ZLS390MEFC8X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25ZLS390MEFC8X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 25ZLS390MEFC8X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 410415 pcs Data papier ZLS SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 665.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.21A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2583 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 48 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 390µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 390µF toepassingen General Purpose