Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35MH522MEFCT56.3X5
35MH522MEFCT56.3X5
35MH522MEFCT56.3X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35MH522MEFCT56.3X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35MH522MEFCT56.3X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35MH522MEFCT56.3X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1191606 pcs Data papier Lead Forming CodesMH5 Series
Categorie condensatoren Tolerantie 22µF
Surface Mount Land Size 0.098" (2.50mm) Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie MH5 RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Ripple Current -
Polarisatie Radial, Can Pitch - Connector 35V
Verpakking / doos - Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal condensatoren 48mA montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 35MH522MEFCT56.3X5 Lifetime @ Temp. -
Impedantie - Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
Uitgebreide beschrijving 22µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL toepassingen 1000 Hrs @ 105°C