Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35MH54R7MEFCTZ4X5
35MH54R7MEFCTZ4X5
35MH54R7MEFCTZ4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35MH54R7MEFCTZ4X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35MH54R7MEFCTZ4X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35MH54R7MEFCTZ4X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1181724 pcs Data papier Lead Forming CodesMH5 Series
Categorie condensatoren Tolerantie 4.7µF
Surface Mount Land Size 0.059" (1.50mm) Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Serie MH5 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Ripple Current Polar
Polarisatie Radial, Can Pitch - Connector 35V
Verpakking / doos - Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal condensatoren 17mA @ 120Hz montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 35MH54R7MEFCTZ4X5 Lifetime @ Temp. -
Impedantie - Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
Uitgebreide beschrijving 4.7µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL toepassingen 1000 Hrs @ 105°C