Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ML220MEFCT810X9
35ML220MEFCT810X9
35ML220MEFCT810X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ML220MEFCT810X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ML220MEFCT810X9
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ML220MEFCT810X9 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 213125 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 360mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 1189-3734-1
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 220µF toepassingen General Purpose