Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ML39MEFCT56.3X7
35ML39MEFCT56.3X7
35ML39MEFCT56.3X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ML39MEFCT56.3X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ML39MEFCT56.3X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ML39MEFCT56.3X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 876004 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 76mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 114mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 39µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 39µF toepassingen General Purpose