Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST155MB33225
35ST155MB33225
35ST155MB33225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST155MB33225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST155MB33225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST155MB33225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22344 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen 1189-1815-1 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 1.5µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 1.5µF toepassingen DC Link, DC Filtering