Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST335M4532
35ST335M4532
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST335M4532 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST335M4532
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST335M4532 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21067 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)