Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400RX304.7M8X20
400RX304.7M8X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400RX304.7M8X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400RX304.7M8X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400RX304.7M8X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 218036 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie RX30
Rimpelstroom @ Lage frequentie 24mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 120mA @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 130°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
Capaciteit 4.7µF toepassingen Automotive