Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400RX305.6M10X16
400RX305.6M10X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400RX305.6M10X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400RX305.6M10X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400RX305.6M10X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 194801 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie RX30
Rimpelstroom @ Lage frequentie 26mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 130mA @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -25°C ~ 130°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 5.6µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C Capaciteit 5.6µF