Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400USG68MEFCSN20X25
400USG68MEFCSN20X25
400USG68MEFCSN20X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400USG68MEFCSN20X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400USG68MEFCSN20X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400USG68MEFCSN20X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 89056 pcs Data papier USG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Serie USG
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 1189-2854 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Capaciteit 68µF