Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400USH330MEFC22X45
400USH330MEFC22X45
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400USH330MEFC22X45 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400USH330MEFC22X45
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400USH330MEFC22X45 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21610 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecUSH Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie USH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.32A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.248A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose