Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450LLE33MEFC18X20
450LLE33MEFC18X20
450LLE33MEFC18X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450LLE33MEFC18X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450LLE33MEFC18X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450LLE33MEFC18X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 63684 pcs Data papier LLE SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie LLE
Rimpelstroom @ Lage frequentie 312mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 780mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2299 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Capaciteit 33µF