450LSG10000MEFC90X221
450LSG10000MEFC90X221
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450LSG10000MEFC90X221 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450LSG10000MEFC90X221
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 283 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
6 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450LSG10000MEFC90X221 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Serie LSG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 22.4A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 31.36A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 1.236" (31.40mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 8.819" (224.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 10000µF toepassingen General Purpose