450LSG3300MEFC64X149
450LSG3300MEFC64X149
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450LSG3300MEFC64X149 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450LSG3300MEFC64X149
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 939 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450LSG3300MEFC64X149 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.520" Dia (64.00mm) Serie LSG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 8.9A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 12.46A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 1.110" (28.20mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 5.984" (152.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 3300µF toepassingen General Purpose